sviesosblyksnis.lt
Pradžia Katalogas Užsisakyti Nuoma

Vartotojams

Vardas  
Slaptažodis   Pakvietimai
Jūs esate mūsų senoje svetainėje. Ji nebeatnaujinama. Kviečiame apsilankyti naujoje el. parduotuvėje: sviesosblyksnis.lt


DUK - Dažniausiai užduodami klausimai

Siuntimas, apmokėjimas, terminai.1. Kaip būtų galima atsiimti prekę?

Visas prekes siunčiame paštu į visus Lietuvos miestus ir miestelius, išskyrus, kai susitariama susitikti Kaune. Dėl konkrečios susitikimo vietos susitariame asmeniškai ( Dažniausios susitikimo vietos: PC „SAVAS“, Akropolis, Hyper Maxima, Pramonės Maxima, Molas ir pn. )


2. Kaip galima atsiskaityti už prekes?

Atsiskaityti galima pervedant pinigus į sąskaitą ( Patogiausia Swed banko ), kuri pateikiama asmeniškai susitarus. Yra galimybė mokėti pašte, gavus siuntinį, tačiau šiuo atveju reikia sumokėti papildomą 15 Lt pašto mokestį. Žinoma, galima atsiskaityti ir susitikus asmeniškai, Kaune.


3. Kaip siunčiamos prekės?

Prekės yra siunčiamos, paštu, nurodytu tiksliu adresu. Po išsiuntimo, nurodome siuntinio sekimo kodą, kurį įvedus http://.post.lt/lt/?id=553 galėsite matyti savo siuntos būvimo vietą. Kai siuntinys bus jūsų pašte, į namus gausite pranešimą, kuriame bus nurodyta, jog gautas siuntinys Jūsų vardu, nuėję į paštą, turėsite pateikti šį pranešimą bei asmens dokumentą.


4. Kiek kainuoja siuntimas?

Perkant iki 100 Lt, siuntimas kainuoja 5 Lt, jei mokėsite per banką, 15 Lt – mokant pašte, atsiimant prekę. Perkant daugiau nei už 100 Lt siuntimas nemokamas, jei atsiskaitysite per banką, 15 Lt – jei norėsite mokėti pašte, atsiimant prekę.


5. Per kiek laiko aš gausiu prekes?

Jei prekės yra mūsų sandėlyje, jas išsiunčiame iškart, gavę apmokėjimą. Šiuo atveju siuntimas dažniausiai trunka 2 darbo dienas. Jei prekių tuo metu neturime, užsakymo įvykdymas gali užtrukti iki 20-25 darbo dienų. Dažniausiai kiekvienas užsakymas būna individualus ir susitariama privačiai.


Lazeriai, palyginimas, galingumas


1. Ar visi lazeriai yra vienodi, kuo jie skiriasi?

Mūsų parduodami lazeriai yra skirtingų galingumų, rūšių, tipų bei spalvų. Kiekvienas lazeris yra individualus ir išskirtinis. Priklausomai nuo duomenų skiriasi jo galimybės ir kaina. Žalieji lazeriai – yra patys ryškiausi, matomiausi, nes žmogaus akis labiausiai reaguoja į žalią šviesą iš visų. Raudonieji lazeriai – yra mažiau matomi nei žalieji, tačiau pasižymi geresnėmis deginimo galimybėmis. Violetiniai lazeriai – pati brangiausia gamybos technologija, dėl to jie brangūs, jie nėra tokie ryškūs kaip žalieji.


2. Ka reiškia tie mW?

mW – milivatai, jais matuojamas lazerio galingumas, nesigilinant į technologines subtilybes – kuo daugiau milivatų, tuo lazeris yra galingesnis, ryškesnis, toliau šviečia.


3. Fokusuojamas, keleidoskopinis, kas tai?

Fokusuojami lazeriai yra tinkamiausi deginimui. Tai reiškia, jog sukant lazerio galvutę fokusuojamas jo spindulys, galima nustatyti patį didžiausią spindulį / tašką ( pvz. 30 cm.) iki pačio mažiausio ( 1 mm. Ir mažiau ), ko reikia, kad lazeris geriausiai degintų.
Kaleidoskopinis, arba kitaip tariant, lazeris su efektais – tai toks lazeris, kuris turi papildomą efektų galvutę, kurią užsukus ant lazerio galima projektuoti įvairius vaizdus, ją sukant. Ant paprasto lazerio, efektų galvutės uždėti negalima.


4. Ką sugeba lazeris?

Žaliųjų lazerių, net 5 mW spindulys yra matomas tamsoje. Taigi, jį turėdami matysite ne tik taškelį, bet ir visą ištisinę liniją iki jo. Priklausomai nuo galingumo ši linija gali nusitęsti 1-2-3-4 km ir daugiau. Žalieji lazeriai taipogi sugeba deginti, tačiau prasčiau nei raudonieji. Iiausi deginimui – raudonieji fokusuojami lazeriai.
Lazeris neuždegs jums laužo,kaip daugelis gali manyti. Su jais galima deginti tamsius paviršius, tokius kaip: juoda plastmasė, šiukšlių maišai, juodi CD dėklai, degtukai, balionai ir pn. Priklausomai nuo lazerio deginti galima nuo keliu cm iki keliu metrų atstumu.
Su lazeriais galima sukurti daugybę efektų, nuo pačiu paprasčiausių, kaip tunelio efektas, iki sudėtingesnių, kaip spirografas ar netgi rimtas lazerinis projektorius.


5. mW tiek pat, kaina skiriasi, kodėl?

Lazerio kaina priklauso nuo kokybės,diodo, korpuso, gamintojo ir kitų veiksnių.


6. Mano lazeris nedegina, kodėl?

Gali būti, kad nepakanka galingumo. Lazeriai gali šiek tiek deginti tik nuo 30 – 50 mW, tačiau tai priklauso nuo daugelio veiksnių: deginamos medžiagos, baterijų stovio, lazerio fokusacijos. Lazeriai degina juodas medžiagas. Galingiausi būna – su pilnai pakrautais akumuliatoriais arba naujomis baterijomis, naudojantis, jie ima silpti. Kartais, kad ir galingo žaliojo lazerio ( nefokusuojamo) spindulys gali nedeginti, arba ta daryti sunkiai, dėl to, jog jo spindulys nėra labai plonas ir skirtas daugiau vaizdui, nei deginimui.


7. Kokį atstumą gali nušviesti lazeriai?

Žinoma, atstumas gali priklausyti nuo daugelio veiksnių. Tačiau apytikslūs atstumai būtų tokie:
5 mW - ~500m.
10 mW - ~900m.
20 mW - ~1300m.
30 mW - ~2000m.
50 mW - ~2500m.
100 mW - ~3500m.
200 mW - ~4500m.Reklama
hostingas su 10% nuolaida

LiveZilla Live Help
Apklausa

Ko tikitės iš lazerio?

Ryškumo
Deginimo
Abiejų dalykų iškart
Animacijos
Kas yra lazeris?

Facebook
piguslazeriai.lt on Facebook
Skaitliukai

Top.Ob.Lt

Sprendimas