sviesosblyksnis.lt
Pradžia Katalogas Užsisakyti Nuoma

Vartotojams

Vardas  
Slaptažodis   Pakvietimai

ĮDOMYBĖS APIE LAZERIUS  
  18 Lapkričio 2009  Admin  Komentarai: 41 | Skaitė: 55507  

Kviečiame apsilankyti naujoje el. parduotuvėje: sviesosblyksnis.lt


Šioje svetainės skiltyje rasite įvairių straipsnių, mokslinių naujienų, faktų, įvykių susijusių su lazeriais, jų įrenginiais ir pan. Kviečiame visus svetainės lankytojus būti aktyviais, išsakyti nuomonę ir pastebėjimus, siūlyti bei talpinti savo straipsnius.
Svetainės administracija neatsako už talpinamos informacijos turinį, legalumą, prašome nurodyti informacijos šaltinius ir gauti jų leidimus.
Toliau...


Panika dėl lazeriu apakintų lėktuvo pilotų  
  26 Rugpjūčio 2011  Admin  Komentarai: 0 | Skaitė: 65013  

Po kelių pastarosiomis naktimis įvykusių bandymų lazeriu apakinti Vilniaus tarptautiniame oro uoste besileidžiančių lėktuvų pilotus, žiniasklaidoje pasigirdo raginimų uždrausti pramogoms skirtas lazerines rodykles.
Toliau...


Bandymas : "Užturbinkim" 30 mW lazerį !  
  26 Rugpjūčio 2011  edmx  Komentarai: 12 | Skaitė: 47078  

Lazeris turi savo viduje mažą reguliojamą potenciometrą (varžtuką). Sklando gandas, kad jį pasukus į kažkurią pusę padidėja lazerio galingumas.
Toliau...


Konkurso nugaletojai!  
  6 Balandžio 2010  Admin  Komentarai: 5 | Skaitė: 4313  

Skelbiame konkurso, kuris vyko facebook.com, nugalėtojus!


Fanų klubą bei konkursus rasite čia: KONKURSAS

Burtų traukimo video:Laimėtojus prašome susisiekti su mumis :) skype: piguslazeriai
Toliau...


Lazerių atakos kelia pavojų skrydžių saugumui  
  15 Vasario 2010  vodka1320  Komentarai: 3 | Skaitė: 2727  

Į lėktuvus nukreipti pramogoms skirti lazeriai, orlaivių kilimo ar leidimosi metu laikinai apakinantys pilotus, kelia rimtą pavojų skrydžių saugumui. Tokių išpuolių prieš pilotus pastaruoju metu labai padaugėjo, tvirtina D. Britanijos oro linijų pilotų asociacijos atstovai.

Toliau...


Tatuiruočių ir odos pigmentinių darinių šalinimas "Ruby Star" lazeriu  
  8 Vasario 2010  edmx  Komentarai: 6 | Skaitė: 2845  

Pasaulyje vis daugiau jaunų žmonių savo laisvę išreiškia "pasipuošdami" tatuiruotėmis. Tačiau su amžiumi jų entuziazmas dažnai išblėsta, kažkuriame gyvenimo etape įgyta tatuiruotė ima atrodyti lyg įvykusi klaida, ir tada kas antras norėtų tatuiruočių atsikratyti.
Toliau...


Lazeris – gerasis laiko apgavikas  
  7 Vasario 2010  edmx  Komentarai: 4 | Skaitė: 3255  

Ko tik neprimanyta grožiui ir jaunystei saugoti – injekcijos į odą, stebuklingi tepalai ir eliksyrai, įvairios plastinės operacijos. Dauguma esame pasiryžę ištverti ir skausmą, ir galimas komplikacijas, kad tik atitolintume odos senėjimo požymius, sumažėtų raukšlių, o oda taptų skaisti ir lygi kaip jaunystėje. Pasirodo, sušvelninti laiko žymes galima ir be streso.
Toliau...


Kaip aš nusivyliau lazerių pardavėjais  
  6 Vasario 2010  LiduSe  Komentarai: 5 | Skaitė: 2348  

Sugalvojau savo draugui užsakyti lazerį, nes jis labai užsiėmęs. Čia tuo metu nebuvo tokio, kaip jis norėjo, reikėjo laukti, kol Pigūs lazeriai gaus.
Toliau...


Pats galingiausias lazeriai Lietuvoje  
  4 Vasario 2010  girmax  Komentarai: 13 | Skaitė: 3635  

Maciau sioje svetaine straipsni apie pati galingiausia lazeri,(2000mw) as jums parodysiu kad yra daug daug kartu galingesni lazeriai. Aisku ju nenusipirksi bet... paskaityti bus idomu. :


Užbaigus šio lazerio gamybą 2009 metais, National Ignition Facility (NIF) laboratorijai priklausantis lazeris toli užnugaryje paliks visus kitus pasaulio laboratorijų lazerius. Planuojama, kad NIF sistema bus 60 kartų galingesnė negu jos pirmtakas ir ankstesnio rekordo savininkas pavadinimu "Nova", priklausantis Lawrence Livermore Nacionalinei Laboratorijai.

Tačiau pasiekti tokį intensyvumą nėra paprasta. Visos technikos ir elektronikos aparatūros, kurios reikia norint tiekti energiją NIF lazeriui, užimama erdvė yra didesnė už futbolo stadioną.
Toliau...


Tobūlėjantiys lazeriai  
  1 Vasario 2010  alanas  Komentarai: 4 | Skaitė: 2182  

Tobulėjant medžio apdirbimo technikai vis daugiau įmonių naudoja raudonos linijos lazerius padedančius efektyviai apdoroti medieną. Šie lazeriai žymiai palengvins jūsų darbą pjaunant medieną ir leis žymiai sutaupyti.
Toliau...

 << 1 2 3 >> 
Reklama
hostingas su 10% nuolaida

LiveZilla Live Help
Apklausa

Ko tikitės iš lazerio?

Ryškumo
Deginimo
Abiejų dalykų iškart
Animacijos
Kas yra lazeris?

Facebook
piguslazeriai.lt on Facebook
Skaitliukai

Top.Ob.Lt

Sprendimas