sviesosblyksnis.lt
Pradžia Katalogas Užsisakyti Nuoma

Vartotojams

Vardas  
Slaptažodis   Pakvietimai

Tatuiruočių ir odos pigmentinių darinių šalinimas "Ruby Star" lazeriu 
  8 Vasario 2010  edmx  Skaitė: 2847  Komentarai: 6  

Pasaulyje vis daugiau jaunų žmonių savo laisvę išreiškia "pasipuošdami" tatuiruotėmis. Tačiau su amžiumi jų entuziazmas dažnai išblėsta, kažkuriame gyvenimo etape įgyta tatuiruotė ima atrodyti lyg įvykusi klaida, ir tada kas antras norėtų tatuiruočių atsikratyti.

Nemažai žmonių vargina strazdanos ar rudos pigmentinės dėmės, kurios gali būti įgimtos arba atsiranda dėl ilgalaikio saulės poveikio, sergant kepenų ar kasos ligomis, nėštumo metu ar vartojant kontraceptines tapyyyypes.

Šiuos odos defektus galima efektyviai pašalinti lazeriu "Ruby Star". Lazeris skleidžia tamsiai raudoną šviesą, kurią sugeria odoje esantis pigmentas melaninas (pigmentinės dėmės) arba dažas (tatuiruotės). Šalinant tatuiruotes ar pigmentines dėmes siunčiamas labai trumpas, bet labai stiprus impulsas, todėl dažas (natūralus ar dirbtinis) suskaidomas į smulkiausias dalelytes, kurios vėliau pasišalina. Procedūrų kiekis priklauso nuo spalvos intensyvumo, tatuiruočių atveju – nuo dažo kiekio ir gylio,kuriame jis yra. Pigmentinėms dėmėms dažniausiai užtenka 1-2 procedūrų, mėgėjiškoms tatuiruotėms jų reikės 2-6, o profesionalioms tatuiruotėms gali prireikti net 6-8 procedūrų. Gydymo metu jaučiamas nežymus skausmas. Impulso metu oda akimirksniu pabąla, kartais pasirodo pavieniai kraujo lašeliai, tačiau žaizda neatsiranda. Porą valandų po procedūros oda parausta ir paburksta. Šią reakciją sušvelnina uždedamas šalčio paketas. Kitą dieną odoje gali atsirasti šašeliai, kurie savaime išnyksta po 2 savaičių. Kol jie išnyks, odą rekomenduojama tepti antibiotikų tepalu. Jei naudojamas tinkamai, lazeris nesukelia jokio ilgalaikio šalutinio poveikio.

Lazerių privalumai:
▪ Greitas ir patogus būdas(procedūra atliekama gydytojo kabinete ir trunka tik kelias minutes).
▪ Efektyvus ir paprastas (geri gydymo rezultatai, lengva priežiūra po gydymo).
▪ Saugus.

Tai vienintelis būdas tatuiruotėms šalinti, po kurio nelieka randų.

Užsiregistruok...


#6 Autorius:     17 Vasario 2012 23:52  
o kur tarnybos ziuri, uz tokius bajerius tarybiniais laikais rankas galvas nukapotu, o laikrasciu pirmieji puslapiai rasytu. Truksta kontroles mechanizmo, akivaizdu. O sudo pilna ir ukininku turgeliuose ir dideliuose turguose.

    


#5 Autorius:     6 Vasario 2012 05:44  
o kur tarnybos ziuri, uz tokius bajerius tarybiniais laikais rankas galvas nukapotu, o laikrasciu pirmieji puslapiai rasytu. Truksta kontroles mechanizmo, akivaizdu. O sudo pilna ir ukininku turgeliuose ir dideliuose turguose.


    


#4 Autorius: modeliox     3 Kovo 2010 23:12  
Man atrodo kad cia brangu :D

    


#3 Autorius: FataL ErroR     16 Vasario 2010 20:27  
Jei nenori tatuiruotes visam gyvenimui uzsiklijuok lipduka is gumos , o ne lazerines proceduras uz kelis tukstancius , o gal ir daugiau darytis.

    


#2 Autorius:     11 Vasario 2010 19:40  
dvigubai brangesne negu tu mokejai uz tatuiruote savo :) paisskaiciuok

    


#1 Autorius: mindislt     10 Vasario 2010 19:20  
o tokia procedura brangi?

    

Reklama
hostingas su 10% nuolaida

LiveZilla Live Help
Apklausa

Ko tikitės iš lazerio?

Ryškumo
Deginimo
Abiejų dalykų iškart
Animacijos
Kas yra lazeris?

Facebook
piguslazeriai.lt on Facebook
Skaitliukai

Top.Ob.Lt

Sprendimas